Z rodziną wychodzi się dobrze na zdjęciu… szczególnie na mazurach!

Wypoczynek na mazurach z rodziną – wchodzę w to!

Pałac Mortęgi to idealne miejsce na wypoczynek z dzieckiem. Nasze poszanowanie dla tradycji objawia się w trosce o naszych gości przybyłych do nas wraz z rodzinami. Tu naprawdę można poczuć rodzinny klimat. Na najmłodszych czeka szereg atrakcji, aby pobyt u nas kojarzył im się wyłącznie z natężeniem wrażeń. Wiemy, że dzieci lubią urozmaicenie i wychodząc naprzeciw ich naturalnej ciekawości świata przygotowaliśmy się na ich przyjęcie w naszych progach. Zapewniamy, iż nie znajdą czasu na nudę. Ogromna przestrzeń dookoła daje możliwość na rodzinne spacery i wędrówki połączone z poznawaniem mazurskich zasobów przyrody. Dzieci uczą się jak ważne jest poszanowanie naszego środowiska naturalnego, które ma nam do zaoferowania swoje piękno. Ponadto nasze mini zoo otwiera przed dziećmi wiedzę o faunie, której być może jeszcze nie znały. Przejażdżki konne są niezwykłą gratką zwłaszcza dla dzieci. Dają możliwość podziwiania okolic. Jazda konna jest też doskonała okazją na zrobienie coś wspólnie, rodzice z dziećmi. Takie działania zawsze spajają jeszcze bardziej rodzinne więzy. A jazda konna na mazurach to dodatkowo obcowanie z bogactwem natury. Nasze konie są dostosowane, zarówno do zagorzałych zaprawionych w boju jeźdźców, jak i do amatorów, dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z końmi.

Mazury – poznaj smak dzieciństwa i wspomnień

Do dyspozycji naszych gości jest miejsce na zorganizowanie rodzinnego ogniska, gdzie można grillować z najbliższymi. Wspólne rozmowy i bliskość, na którą nie ma czasu w codziennym pędzie, między pracą, szkołą, tutaj łączą i zbliżają. Dodatkowo na dzieci czekają wykwalifikowane animatorki, które wprowadzą najmłodszych milusińskich w świat gier i zabaw. A rodzice mogą wtedy spędzić czas we dwoje, na przykład oddając się relaksowi w salonie SPA. W naszym pałacu i ciało i umysł podlegają regeneracji. Zyskamy energię do dalszej pracy, gdy przyjdzie nam zakończyć urlop wracając do swoich codziennych obowiązków.

Wypoczynek na mazurach z dziećmi – jesteśmy na to gotowi!

Nasza kadra pracownicza jest zawsze do dyspozycji gości. Służymy pomocą w każdej kwestii. Jesteśmy przygotowani, aby spełnić wszelkie oczekiwania przybyłych do pałacu rodzin, aby ich pobyt u nas był dla nich niezapomniana przygodą. Nasz kuchnia także wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodzin, szczególnie dzieci. W naszym menu znajdują się potrawy dostosowane dla najmłodszych, zdrowe i bogate w niezbędne do prawidłowego rozwoju witaminy. Pragniemy naszych gości zaznajomić z tradycjami kulinarnymi naszego regionu, uznając, iż mazurska kuchnia potrafi zachwycić niejednego smakosza. Być może, pobyt w pałacu, będzie się w przyszłości kojarzył, właśnie ze smakami naszych tradycyjnych potraw.

Posiadamy w ofercie różnego rodzaju pakiety, na przykład na weekend na mazurach, czy przy okazji różnych świąt. Przygotowujemy wtedy dla rodzin harmonogram pobytu bogaty w atrakcje, które umilą im czas w naszych gościnnych progach. Pragniemy, aby wypoczynek na mazurach przyniósł całym rodzina oczekiwana satysfakcję i spełnił wszelkie ich potrzeby. Nasz pałac, jako połączenie tradycji z nowoczesna elegancja, stanowi dla dzieci żywą lekcję historii.

Zachęcamy do kontaktu z nami oraz osobistych odwiedzin w naszym pałacu. Nasz Duzy kompleks ugości każdego, kto zapragnie zaznać prawdziwego relaksu w naszych przepięknych, mazurskich stronach. Nic, tak nie integruje, jak wspólna rodzinna przygoda wakacyjna. Zapraszamy już dziś!