Sala prób do wynajęcia

Jedna z Wrocławskich firm, jaką jest Dźwiękowa, specjalizuje się w wynajmie sal do prób muzycznych na godziny i posiada na swoim wyposażeniu sprzęt najwyższej jakości. W zależności od funkcjonowania artystów, wynajem jest możliwy również w godzinach nocnych, także w weekendy. 

4 sale

Dźwiękowa posiada 4 sale na wynajem we Wrocławiu. Tylko jedna z nich jest zaopatrzona w rejestrator prób, gdzie można nagrywać na bieżąco swój wokal i go odsłuchiwać. Wystarczy uruchomić system przy pomocy kodu SMS. Całe nagranie z próby można zgrać na pendrive’a lub kartę SD i zabrać ze sobą w celu promocji. Każda sala prób do wynajęcia posiada ten sam regulamin, którego należy przestrzegać, w szczególności zwraca się uwagę, aby jedzenie i picie nie było spożywane w bliskiej obecności sprzętu czy też instrumentów. W tym celu Dźwiękowa stworzyła osobne zaplecze, gdzie można nabyć kawę i herbatę oraz w ciszy i spokoju, w dużej przestrzeni je skonsumować. Zabronione jest spożywanie napojów wysokoprocentowych oraz palenie czegokolwiek na terenie firmy. 

Rezerwacje

W dobie nowoczesności i tego, jak internet stał się nieodzownym elementem naszego codziennego funkcjonowania, oczywiste jest, że rezerwacji można dokonać online. Na stronie Dźwiękowej można zobaczyć galerię i zapoznać się z tym, jak wygląda sala prób do wynajęcia, jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji korzystać z usług. Cennik dla osób indywidualnych jest korzystniejszy niż dla całej kapeli. Koszt sali z rejestratorem dźwięków, czyli tej w Browarze Mieszczańskim, jest nieznacznie wyższy od ceny standardowej godziny. Sala prób do wynajęcia posiada sprzęt najwyższej jakości, można tu nadmienić takie marki instrumentów, jak: Yamaha, Roland, Laboga itp. Sala prób do wynajęcia znajduje się w przepięknej scenerii wrocławskiej, gdzie bez problemu można dojechać komunikacją miejską. W bliskim rejonie znajduje się Dworzec Główny PKP, lokalizacja była wybierana celowo, aby ludzie z całej Polski mogli korzystać z możliwości studia.