Super Wings — postacie, które każdy powinien znać

Super Wings, postacie są znane każdemu dziecku, odkąd kreskówka pojawiła się na ekranach telewizorów. Drużyna samolotów od razu skradła serca najmłodszych. Nic zatem dziwnego, że w sklepach pojawiło się wiele figurek i innych gadżetów, które nawiązują do tego animowanego serialu. Twoje dziecko uwielbia postacie Super Wings, a Ty nic o nich nie wiesz? Czas to zmienić. Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji, które z pewnością pomogą Ci poznać nie tylko świat Twojego dziecka, ale także fenomen tej bajki.

Postacie Super Wings — jak się nazywają?

Super Wings to bohaterska drużyna samolotów, które jeśli zajdzie taka potrzeba, są w stanie zamienić się w roboty. Bohaterowie serialu animowanego zawsze są uśmiechnięci i przyjaźnie nastawieni do życia. Nic zatem dziwnego, że dzieci kochają je bezwarunkową miłością. Jeżeli jednak pojawi się problem, są w stanie zmienić się i wypełnić swoją misję. Grupę Super Wings tworzy siedem samolotów. Głównym bohaterem jest Dźetek — doręczyciel paczek, któremu towarzyszą Frunia, Śrubek, Lotek, Trafik, Dziadzio Albert, Śmigu, Mira, Adam, Wielki Fru oraz Cargo. Jak zatem widać — drużyna ma pokaźne rozmiary. Co więcej jest niezwykle zgrana i zawsze działa zespołowo. Dzięki temu potrafi wyjść z każdej opresji i rozwiązać wiele problemów codziennego świata. Jak zatem można się spodziewać — bajka została stworzona w sposób, aby edukować małe dzieci. Pokazuje, że posiadanie przyjaciół oraz praca zespołowa pozwalają na przezwyciężenie wszelkich przeciwności losu.

Super Wings jako bajka doskonale sprawdza się jako wieczorynka dla najmłodszych dzieci. Jej łagodny i bezpretensjonalny przekaz sprawiają, że dzieci oglądają ją z zapartym tchem, jednak brak przemocy pozwala im później spokojnie zasnąć.

Kolejną istotną sprawą, jeśli chodzi o bajkę Super Wings jest to, że dzieci mogą sporo się dowiedzieć o otaczającym je świecie. Drużyna Super Wings lata bowiem po całym świecie, odwiedzając dzieci w różnych zakątkach i pomagając im rozwiązywać problemy. Każda wizyta opatrzona jest zawsze odpowiednim komentarzem, dzięki któremu maluchy dowiadują się wiele o danym regionie, w którym akurat znajduje się Dżetek i jego drużyna.