Najlepsze lody – do której kawiarni się wybrać ?

Dom Czekolady to miejsce, które powstało nie tylko z pasji do słodyczy, ale także z miłości do spędzania czasu z najbliższymi. Wierzymy, że doskonałym miejscem na spotkanie z nimi, okaże się dla Was nasza kawiarnia. Gdańsk, bo właśnie tutaj jest usytuowany jest jeden z naszych lokali, to piękne portowe miasto, które przyciąga turystów z całego świata. Pomiędzy oglądaniem zapierającej dech w piersiach architektury a zapoznawaniem się z historią Solidarności, warto zrobić sobie małą przerwę, by na chwilę odetchnąć od wrażeń. Wierzymy, że nasza kawiarnia, wraz ze swoim słodkim asortymentem, to idealne miejsce na tego typu przystanek. 

W Domu Czekolady odnajdziesz przepyszne lody wytwarzane według oryginalnych i własnych receptur. Nie używamy gotowych mieszanek ani żadnych konserwantów czy dodatkowych aromatów. Do produkcji naszych lodów używamy jedynie wysokiej jakości składników, które sprowadzamy specjalnie z Włoch. To dzięki nim nasze mleczne lody mają tak wyrazisty i niepowtarzalny smak, co sprawia, że cieszą się ogromnym powodzeniem wśród dużych i małych. Wolisz lody owocowe? Znajdzie się i coś dla Ciebie! Nasze sorbety tworzymy ze świeżych, mrożonych owoców, które pochodzą prosto z Francji. 

W naszej ofercie znajdziecie między innymi takie smaki lodów mlecznych jak: czekolada, snikers, ferrero czy whisky, natomiast dla fanów owocowych lodów mamy między innymi: truskawkę, arbuza, mango czy wiśnię. Łącznie posiadamy około 45 smaków lodów, które zmieniają się w zależności od sezonu i pory roku. 

Serdecznie zapraszamy na słodki poczęstunek, a w szczególności na nasze tradycyjne lody, z  których znana jest nasza kawiarnia. Gdańsk to miasto, którym warto nacieszyć się na spokojnie, skorzystać z wielu atrakcji, a także odwiedzić wiele miejsc. Zaznaczcie na swojej mapie podróży Dom Czekolady – wierzymy, że jest to miejsce, które na długo zapadnie w Waszą pamięć, a Wy podczas kolejnej wizyty w tym portowym mieście, wspomnicie naszą kawiarnię i znów wpadniecie do nas na małe co nieco.