Kubek niekapek – co warto o nim wiedzieć

Kubek niekapek to odpowiedź na potrzeby wielu mam poszukujących naczynia, z którego ich dziecko będzie piło z ochotą i nie zachlapie wszystkiego wokół. Nowoczesna wersja 360° umożliwia zasysanie płynu z każdego miejsca wokół krawędzi, a dodatkowo wyposażona jest w zawór uszczelniający, który zapobiega wylewaniu. Uchwyty kubka dostosowane są do małych rączek dziecka.

Oferujemy kubki niekapki z miękkim ustnikiem, zaprojektowanym specjalnie dla delikatnych dziąseł dziecka, jak również z twardym, w linii Natural Nursing (w tej kolekcji dostępne są kubki niekapki zarówno z twardym, jak i miękkim ustnikiem).

Ponieważ zdrowie naszych maluchów jest najważniejsze, każdy oferowany przez nas kubek niekapek jest pozbawiony okrytego złą sławą bisfenolu A (BPA free).

Co równie istotne, nasze kubki niekapki wyposażone są w pokrywki/zakrętki, które są niezbędne dla zachowania higieny i zabezpieczenia dziecka przez niechcianymi bakteriami.

Kubek niekapek to naczynie, które nie tylko jest wygodne dla mamy i jej dziecka, ale uczy malucha samodzielnego picia i sprawia, że przejście do użytkowania zwykłej szklanki jest dla dziecka łatwiejsze.

Oprócz kubków niekapków w różnych, przyjemnych dla oka dziecka, wzorach i kolorach, jak również butelek antykolkowych, posiadamy w linii Natural Nursing kompatybilne z nimi uchwyty oraz miękki ustnik (oba produkty przeznaczone są dla niemowląt od 3 miesiąca życia).

Serdecznie polecamy kubki niekapki każdej mamie, która nie tylko chce zadbać o zdrowie swojego dziecka i o porządek, ale i sprawić swojej pociesze dużo radości oraz dać jej możliwość wczesnej nauki samodzielnego picia z kubeczka.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą dwóch kubków Babyono, utrzymanych w słodkiej tonacji tematyczno-kolorystycznej (ukochane przez dzieci zwierzątka na pewno zachęcą je do konsumpcji) oraz z całą, nowoczesną w wyrazie i również ciekawą kolorystycznie linią Natural Nursing.