Glamour niejedno ma imię

Lubisz efektowne wnętrza? Chcesz we własnym domu czuć się wyjątkowo? Wybierz styl glamour i sprawdź jak luksus wpłynie na Twoje wnętrza.

Kryształowa kraina

W domu w którym panuje luksus nie może zabraknąć kryształowej lampy, spokojnie możesz powtórzyć ten motyw w kilku pomieszczeniach, na przykład w kuchni oraz salonie na bazie otwartej przestrzeni. Lampa kryształowa idealnie sprawdzi się także w holu czy eleganckiej łazience. Może być także idealnym dodatkiem w pokoju nastolatki.

Gotycki klimat

Lubisz ciemne wnętrza? Nie boisz się odważnych rozwiązań? Czarna ściana, złote drzwi? Takie ekstrawaganckie pomieszczenie możesz uzupełnić odpowiednią świetlną oprawą. Długa, kryształowa lampa w czarnym kolorze idealnie sprawdzi się nad schodami w holu. Idealnie zabuduje przestrzeń i będzie prawdziwą ozdobą Twojego domu już od frontu.

Król słońce

Marzy Ci się francuski klimat? Wybierz zestaw lamp ze złoceniami. Idealnie sprawdzą odnajdą się w stylu glamour jak i w prawdziwie minimalistycznym wnętrzu. To dobre rozwiązanie zarówno w ekskluzywnych wnętrzach jak i zwykłych mieszkaniach, którym trzeba dodać trochę przepychu. Takie lampy podwójnie odbijają światło i tworzą niezapomnianą atmosferę we wnętrzu.

Ukłon w stronę tradycji

Szukasz rozwiązania do tradycyjnej jadalni lub salonu? Nie interesują Cię nowoczesne, geometryczne kształty szukasz żyrandolu na kształt tego, który już masz tylko w bardziej ekskluzywnej odsłonie? Wybierz tradycyjny pięcioramienny żyrandol z abażurami i kryształowym zdobieniem. Będzie to idealne odświeżenie Twojego salonu, sypialni czy jadalni.

Kryształ w najprostszej postaci

Chcesz efektu glamour, jednocześnie cenisz sobie proste, geometryczne formy. Wybierz kryształową lampę w kształcie kwadratu lub prostokąta. Idealnie zaprezentuję się nad stołem w jadalni lub jako centralny punkt salonu lub okazałej sypialni. Styl glamour zamknięty w prostej geometrycznej formie, opłaca się podwójnie zyskujesz luksus i ponadczasowe wnętrza, które spodobają się nie tylko Tobie lecz także w przyszłości potencjalnym kupcom Twojego domu czy mieszkania.