Fotobudka na weselu – dobry pomysł?

foto

Moda na fotobudki przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. Można je spotkać prawie na każdym weselu i na wielu innych tematycznych imprezach. Mieszkasz w Szczecinie i zastanawiasz się czy dobrym pomysłem jest fotobudka? Szczecin to miasto, w którym bez problemu znajdziesz firmy oferujące fotobudki.

Fotobudka na weselu – doskonała zabawa

Sukces fotobudek pokazuje, że są one naprawdę świetną atrakcją dla weselnych gości. Fotobudka na wesele sprawdza się doskonale jako urozmaicenie zabawy. Robienie zdjęć daje dużo radości, są one często spontaniczne i pełne uśmiechu. Dodatkowo, zdjęcia zrobione z pomocą fotobudki mogą posłużyć do stworzenia albumu-pamiątki z wesela.

Wynajem fotobudki – na co zwrócić uwagę

Jeśli chcecie wynająć fotobudkę, warto dokładnie przeszukać internet, porównać oferty i przeczytać opinie. Fotobudka na wesele jest zazwyczaj wynajmowana na godziny. Dwugodzinny wynajem to koszt około 600-800 zł. Im dłużej chcemy mieć fotobudkę na weselu, tym więcej za nią zapłacimy. Koniecznie zwróć uwagę na jakość zdjęć i wygląd samej fotobudki. Przed wyborem fotobudki poproś o próbny wydruk zdjęć. Dzięki temu unikniesz rozczarowania podczas wesela!

Podstawą udanej zabawy z fotobudką są różne gadżety, akcesoria, tabliczki z napisami czy ramki. Dzięki temu goście mogą tworzyć spersonalizowane zdjęcia. Ważne jest też tło, które w miarę możliwości powinno być jasne lub w delikatny wzór. Takie tło gwarantuje, że zdjęcia wyjdą świetne.

Warto dokładnie przemyśleć, gdzie podczas wesela ustawimy fotobudkę i ile przestrzeni możemy na nią przeznaczyć. Jak ognia unikajcie postawienia fotobudki w bezpośrednim sąsiedztwie parkietu – tańczący goście mogą niechcący wpaść na sprzęt do robienia zdjęć.

Fotobudka to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich gości i okazja do stworzenia niesamowitej pamiątki z wesela!