Dmuchańce na imprezy – ogranicza je tylko wyobraźnia

Chcesz wywołać efekt “wow” wśród potencjalnych klientów? Lubisz się wyróżniać i chcesz żeby Twoja firma została zauważona i zapamiętana? W takiej sytuacji najlepszym wyborem będą dmuchańce kreatywne.

Dmuchańce – dowolne kształty

Producent dmuchańców dysponuje grupą grafików i konstruktorów. Są oni w stanie stworzyć dmuchańce w dowolnym kształcie i rozmiarze. Dmuchaniec w kształcie misia na imprezę dziecięcą? Figura w kształcie gruszki na festyn? A może żarówka na branżowy event? Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Producent dmuchańców – pełna obsługa zamówienia

Sprawdzony i doświadczony producent jest w stanie wykonać właściwie każdą figurę. Do zamówienia podejdzie całościowo, zapewniając figurę wykonaną ze specjalnej wodoodpornej tkaniny z laserowym nadrukiem. Dmuchańce są dostarczane w komplecie z dmuchawą, linkami i śledziami, które ułatwiają przymocowanie do powierzchni. Złożony dmuchaniec mieści się w specjalnej torbie, która ułatwia transport na miejsce wydarzenia.

Dmuchańce – sposób na kreatywną promocję

Kreatywne dmuchańce mają przyciągać i zainteresować potencjalnych klientów. Takie rozwiązanie wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji i zagwarantuje tłumy na stoisku. Zobacz pełną ofertę na http://clevair.pl/oferta/dmuchance-kreatywne/