Niezawodny dozownik karmy dla psa i kota

Codzienne obowiązki Cię przytłaczają? Wstajesz coraz wcześniej, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom? Poranna kawa, make-up robiony w pośpiechu i wyjście z domu bez śniadania. Chyba każdy z nas, choć niejeden raz miewał takie poranki. Chcąc, ułatwić sobie życie postaw na kilka sprawdzonych gadżetów! Tylko gdzie je dostać? Najlepiej, aby wyróżniały się wysoką jakością i atrakcyjną ceną.  Najlepsze akcesoria w konkurencyjnych stawkach dostaniesz na regmag.pl. To sklep online, który zgromadził całe mnóstwo akcesoriów domowych, dla dzieci, do kuchni, łazienki, ogrodu, a nawet dla psów i kotów. Nowoczesne gadżety, takie jak dozownik karmy dla psa sprawi, że nie będziesz musiała pamiętać o regularnych posiłkach dla pupila. Wystarczy tylko odpowiednio zaprogramować urządzenie, a podajnik samodzielnie wyda właściwą porcję karmy pupilowi o wybranej godzinie. 

 

Dlaczego warto mieć w swojej kuchni dozownik karmy dla psa?

 

Zacznijmy od jego właściwości. Dozownik karmy dla psa jest automatyczny. To znaczy, że raz zaprogramowany będzie wydawał porcję karmy pupilowi aż trzy razy dziennie. Pies usłyszy dźwięki i przybiegnie po jedzenie. Trzeba zaznaczyć, że podajnik przeznaczony jest la karmy suchej, a nie mokrej. Ty musisz pamiętać tylko o uzupełnieniu podajnika raz na jakiś czas. Urządzenie na tle konkurencji wyróżnia się tym, że nie tylko podaje karmę, ale stwarza możliwość

programowania daty, czasu oraz ilości pokarmu, jaką ma zjeść pies. Urządzenie ma wbudowany system nagrywania i odtwarzania dźwięku. Dźwięk przywołuje zwierzę oraz informuje je o porze karmienia. Mając podajnik w domu, wiesz, że twój pupil nie ominie posiłku. Stałe pory karmienia, trening, spacer oraz wspólne zabawy wpływają korzystnie na ogólną kondycję fizyczną i psychiczną zwierzęcia. W pojemniku zmieści się aż 5,5 litra suchej karmy. A czas karmienia można ustawić wyłącznie o pełnych godzinach.