Imprezy okolicznościowe w wyjątkowym staropolskim stylu

Na 15 ha powierzchni Sielskiej Osady Firleje można zorganizować wyjatkowe imprezy okolicznościowe Do dyspozycji gości są lasy, łąki i urocze stawy. Tym co wyróżnia osadę Firleje, jest właśnie ten czarujący plener. To też perfekcyjne miejsce na rodzinne pikniki czy randkę we dwoje.

Wymarzone miejsce na imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, wesela, imprezy integracyjne, pikniki i bale… Można by tak wymieniać w nieskończoność. To wszystko w jednym miejscu? Tak! Sielska Osada Firleje dzięki innowacyjności swojej załogi i wyjątkowości tego miejsca proponuje organizację tak wielu imprez okolicznościowych w rejonie miasta Warszawa. Zawsze w pakiecie: oryginalne wnętrza, powierzchnia ponad 15 ha, zachwycająca przyroda i zawsze profesjonalna obsługa.

Organizujemy niestandardowe imprezy okolicznościowe. Mamy głowy pełne pomysłów, a inspirację do kreowania nowych, daje nam otaczająca nas przyroda i świadomość nowych trendów. Jesteśmy również otwarci na propozycje z Państwa strony. Jeśli chcą Państwo zorganizować eventy i imprezy okolicznościowe za miastem Warszawa, Sielska Osada Firleje to idealne miejsce. Ceny są indywidualnie dobierane do klientów po wcześniejszym przygotowaniu szczegółowego kosztorysu.

Wesele jak z bajki

Planujesz ślub i wesele? Sielska Osada Firleje to najlepsze miejsce zarówno na huczne wesele, jak i na skromne przyjęcie. Profesjonalny personel zadba o każdy detal. Młodej parze oraz gościom gwarantujemy niezapomniane chwile w uroczym miejscu. Pomagamy w realizacji i przygotowaniu kwiatów, wystroju, menu i zespołu muzycznego. Nie zabraknie również licznych atrakcji. Ogromną popularnością cieszą się tradycyjny przejazd pary młodej bryczką. Marzy Ci się wesele na łonie natury wśród pięknych polnych kwiatów i zagajników? Załatwione! Zadbamy również o najmłodszych gości. Kiedy dorośli bawią się we wspólnym gronie ich pociechy są pod opieką naszych animatorów. Zobacz naszą ofertę na http://www.firleje.pl/oferta.