Z rodziną wychodzi się dobrze na zdjęciu… szczególnie na mazurach!

Wypoczynek na mazurach z rodziną – wchodzę w to!

Pałac Mortęgi to idealne miejsce na wypoczynek z dzieckiem. Nasze poszanowanie dla tradycji objawia się w trosce o naszych gości przybyłych do nas wraz z rodzinami. Tu naprawdę można poczuć rodzinny klimat. Na najmłodszych czeka szereg atrakcji, aby pobyt u nas kojarzył im się wyłącznie z natężeniem wrażeń. Wiemy, że dzieci lubią urozmaicenie i wychodząc naprzeciw ich naturalnej ciekawości świata przygotowaliśmy się na ich przyjęcie w naszych progach. Zapewniamy, iż nie znajdą czasu na nudę. Ogromna przestrzeń dookoła daje możliwość na rodzinne spacery i wędrówki połączone z poznawaniem mazurskich zasobów przyrody. Dzieci uczą się jak ważne jest poszanowanie naszego środowiska naturalnego, które ma nam do zaoferowania swoje piękno. Ponadto nasze mini zoo otwiera przed dziećmi wiedzę o faunie, której być może jeszcze nie znały. Przejażdżki konne są niezwykłą gratką zwłaszcza dla dzieci. Dają możliwość podziwiania okolic. Jazda konna jest też doskonała okazją na zrobienie coś wspólnie, rodzice z dziećmi. Takie działania zawsze spajają jeszcze bardziej rodzinne więzy. A jazda konna na mazurach to dodatkowo obcowanie z bogactwem natury. Nasze konie są dostosowane, zarówno do zagorzałych zaprawionych w boju jeźdźców, jak i do amatorów, dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z końmi.

Mazury – poznaj smak dzieciństwa i wspomnień

Do dyspozycji naszych gości jest miejsce na zorganizowanie rodzinnego ogniska, gdzie można grillować z najbliższymi. Wspólne rozmowy i bliskość, na którą nie ma czasu w codziennym pędzie, między pracą, szkołą, tutaj łączą i zbliżają. Dodatkowo na dzieci czekają wykwalifikowane animatorki, które wprowadzą najmłodszych milusińskich w świat gier i zabaw. A rodzice mogą wtedy spędzić czas we dwoje, na przykład oddając się relaksowi w salonie SPA. W naszym pałacu i ciało i umysł podlegają regeneracji. Zyskamy energię do dalszej pracy, gdy przyjdzie nam zakończyć urlop wracając do swoich codziennych obowiązków.

Wypoczynek na mazurach z dziećmi – jesteśmy na to gotowi!

Nasza kadra pracownicza jest zawsze do dyspozycji gości. Służymy pomocą w każdej kwestii. Jesteśmy przygotowani, aby spełnić wszelkie oczekiwania przybyłych do pałacu rodzin, aby ich pobyt u nas był dla nich niezapomniana przygodą. Nasz kuchnia także wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodzin, szczególnie dzieci. W naszym menu znajdują się potrawy dostosowane dla najmłodszych, zdrowe i bogate w niezbędne do prawidłowego rozwoju witaminy. Pragniemy naszych gości zaznajomić z tradycjami kulinarnymi naszego regionu, uznając, iż mazurska kuchnia potrafi zachwycić niejednego smakosza. Być może, pobyt w pałacu, będzie się w przyszłości kojarzył, właśnie ze smakami naszych tradycyjnych potraw.

Posiadamy w ofercie różnego rodzaju pakiety, na przykład na weekend na mazurach, czy przy okazji różnych świąt. Przygotowujemy wtedy dla rodzin harmonogram pobytu bogaty w atrakcje, które umilą im czas w naszych gościnnych progach. Pragniemy, aby wypoczynek na mazurach przyniósł całym rodzina oczekiwana satysfakcję i spełnił wszelkie ich potrzeby. Nasz pałac, jako połączenie tradycji z nowoczesna elegancja, stanowi dla dzieci żywą lekcję historii.

Zachęcamy do kontaktu z nami oraz osobistych odwiedzin w naszym pałacu. Nasz Duzy kompleks ugości każdego, kto zapragnie zaznać prawdziwego relaksu w naszych przepięknych, mazurskich stronach. Nic, tak nie integruje, jak wspólna rodzinna przygoda wakacyjna. Zapraszamy już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *